Kdo jsem?

JSEM!
Tím bych mohla skončit… ale to by Vám asi nestačilo :).
Tak jinak, něco Vám o sobě prozradím.

Ze všeho nejvíc jsem ta osoba, která zbaví Vaše texty chyb, aby Vašim čtenářům nekazily čtenářský zážitek nebo klientům/zákazníkům dojem z Vaší nabídky.
Jsem také ta, která Vám nabídne zážitkovou hru v Praze, při které si užijete zábavu a něco nového se dozvíte nejen o městě, ale i sami o sobě.

Jsem věčný žák – baví mě učit se a získávat nové informace a dovednosti – a knihomol (ráda a hodně čtu, téměř bez ohledu na žánr).

Nejvytrvaleji mě zajímají a ve spoustě toho, co dělám, se propojují Praha, čeština a práce s lidmi.

  • Korektury mi umožňují uplatnit znalosti i vztah k češtině a k psanému slovu, ale také chuť objevovat a získávat nové informace. Již víc než 25 let opravuji texty nejen rodině a přátelům, ale také internetovým magazínům nebo obchodům.
  • Zážitkové poznávací hry pro skupiny připravuji na motivy pražských pověstí. Při jejich přípravě uplatňuji, co jsem se naučila v různých kurzech (dramatické nebo výtvarné výchovy, práce s hlasem, lektorských i učitelských dovedností, ale i kurzů na rozšíření kancelářských dovedností atp.) i při vysokoškolském studiu. Různé typy programů a her (zejména pro děti) připravuji už ca 23 let.

V neposlední řadě jsem knihovnice, lektorka a učitelka.

Vaše

jana-militka
jana-militka